ae7361d9-ff92-4e0f-93e9-2c8c42eea28e

Naše srdíčka dnes byla červená a růžová

15. 2. 2024

Slavnostně oblečené děti se společně se svými učitelkami těšily na to, až si ve vyzdobených třídách budou stavět srdíčkové domečky, tančit, zpívat, hrát různé pohybové a společenské hry a obkreslovat, vybarvovat a lepit srdíčka z různých materiálů pro ty, které mají rády. Na děti čekaly úžasné dobroty – srdíčkové bonbóny, oplatky, srdíčkové preclíky a perníčky a taky ovoce, které nakoupily paní učitelky. Drobné pohoštění přinesli také rodiče. Tento nádherný den byl celý srdíčkový a všichni jsme ho pěkně oslavili. Děti ochutnaly překvapení z naší jídelny: novinku – Valentýnský fresh plný vitamínů. Děkujeme ŠJ MŠ za přípravu výborného džusu z čerstvého ovoce a zeleniny, za zakoupení valentýnských sušenek pro děti a Spolku pohádka za poskytnutí finančních prostředků na výzdobu a sladké odměny. Velké poděkování patří také rodičům. Těšíme se na další spolupráci. Vaše MŠ