MŠ Info

Besedy pro předškolní třídy

15. 2. 2024

V rámci spolupráce naší MŠ s městskou policií jsou pro předškoláky připraveny dvě besedy:

  1. Bezpečně pro předškoláky

Jak se chovat k neznámým lidem a cizím pejskům? Koho mám oslovit, když se ztratím? Vezme mě do vězení policista, protože zlobím maminku? I na tyto otázky předškoláčkům odpoví strážníci preventisté. Pomocí jednoduchých scének si také děti vyzkouší vhodné reakce na rizikové situace.

  1. BESIP pro předškoláky

Strážnící dětem přiblíží zábavnou a hravou formou základní pravidla pohybu na pozemních komunikacích a zvýší povědomí o dopravních značkách pomocí básniček a hádanek. Přivezou do školky i přenosný přechod pro chodce a odměny pro holky a kluky.

Termíny besed budou na nástěnkách předškolních tříd Kotě a Sova.

 

Strážnici ve školkách – plakát