f0f9de01-9417-43f9-b3ca-2068831fc320

Ozdravný pobyt – lyžařský kurz 11. den

14. 2. 2024

11. den jsme se probudili do slunného mrazivého rána. Sněhu sice nepřibylo, ale vlekaři se snaží ze všech sil sjezdovku upravovat a daří se jim to náramně. Díky tomu jsme si i dnes užili lyžování a snowbordování a zdokonalovali své lyžařské dovednosti. Jde nám to čím dál lépe a ze svahu se nám vůbec nechtělo. Čekal nás však oběd, polední klid a odpolední učení. V něm jsme si mimo běžného učiva zopakovali důležité informace ze zdravovědy a prakticky vyzkoušeli přenos raněného.
Ve večerním programu nás čekala valentýnská oslava, proto jsme si vyzdobili sál a v každé volné chvíli vyráběli Valentýnky. Oslava byla v duchu tanečních i jiných zábavných soutěží. I dnešní večer musel skončit a po hygieně jsme spokojeně ulehli.