Média - 2026-06-26T060856.087

Školní výlet 6.B

26. 6. 2026

Dne 23.6. jsme si užili výlet vlakem do Olomouce. Prošli jsme si krásné olomoucké náměstí, navštívili bohatě zelený park a ochladili se v obchodním centru.