Domů » Třídy » 6B » Školní výlet 6.B
Dne 23.6. jsme si užili výlet vlakem do Olomouce. Prošli jsme si krásné olomoucké náměstí, navštívili bohatě zelený park a ochladili se v obchodním centru.