
Školní výlet 6.B
Dne 23.6. jsme si užili výlet vlakem do Olomouce. Prošli jsme si krásné olomoucké náměstí, navštívili bohatě zelený park a ochladili se v obchodním centru.

Dne 23.6. jsme si užili výlet vlakem do Olomouce. Prošli jsme si krásné olomoucké náměstí, navštívili bohatě zelený park a ochladili se v obchodním centru.

Dne 17.6. se konala zvířecí olympiáda, na které jsme předvedli naše nacvičené vystoupení. Následně se konala soutěž tříd, kterou jsme vyhráli.

Dne 5.5. jsme se zúčastnili přednášky týkající se poruch příjmu potravy. Přednáška byla zaměřena na prevenci, rozpoznání příznaků a možnosti pomoci lidem s těmito obtížemi.

Dne 4.5. jsme se zúčastnili knihovnické lekce, kde jsme se naučili, jakým způsobem si knihy půjčovat a jak se vyhledávají v knihovně, a že knihovna

Dne 24.4. jsme na vycházce zkoumali a pozorovali krásy přírody a fotili jsme do soutěže iNaturalist rostliny a živočichy.

Dne 13.3. jsme si užili v hudební výchově netradiční hodinu, kdy jsme si vyzkoušeli balet, muzikál, pantomimu, loutkové divadlo a tanec.



Dne 25.11. jsme si užili krásnou vánoční atmosféru na vánočním jarmarku. Děkujeme rodičům za podporu a jsme moc rádi, že se naše výrobky líbily.

Slova mají velkou moc v našich životech. Každý z nás touží po ocenění, pochvale a povzbuzení. Většinou (a děti vám o tom můžou vyprávět) se

Dne 18.11. jsme zúčastnili preventivního programu s hasiči. Dozvěděli jsme se, že práce hasičů nespočívá pouze v hašení požárů, ale že je mnohem obsáhlejší a
