pro-9tRiqE3g

Sběr kaštanů 2023

18. 10. 2023

V týdnu od 2.10. do 6.10. proběhl sběr kaštanů. Letos jsme nasbírali celkem 2727 kg. Tyto kaštany byly odvezeny Mysliveckým spolkem Hluchová Nýdek a  poslouží na přikrmování zvěře v beskydských lesích v Nýdku. Nejaktivnější sběrači byli tentokrát žáci z 3.B, kteří společně nasbírali úžasných 739 kg! Jako odměnu za jejich aktivní přístup k této akci jsme pro třídu připravili setkání se zástupci již zmíněného Mysliveckého spolku, kteří mají pro žáky připravenou interaktivní besedu a odmění žáky drobnými dárečky. Tato beseda se uskuteční v listopadu. 284 kg kaštanů přinesli žáci 3.C a 220 kg nasbírali žáci ve třídě 4.C. Tyto třídy obdrží sladkou odměnu. Ostatním třídám budou získané body ze sběru započteny do celoroční mezitřídní soutěže. Děkujeme všem za pomoc, kterou poskytujeme lesní zvěři.