Image - 2024-03-04T062551.548

Obvodní kolo ve volejbalu dívek 8.-9. ročníku

4. 3. 2024

V pátek 1. 3. jsme se zúčastnily obvodního kola ve volejbalu dívek na ZŠ A. Kučery, kde se z původních čtyř škol zúčastnilo škol osm. Turnaj probíhal ve dvou skupinách po čtyřech týmech, kdy se první dvě družstva z obou skupin utkala proti sobě a bojovala o umístění s postupem do okresního kola. První zápas se ZŠ Srbskou jsme remizovaly 1:1, druhý zápas se ZŠ Stará Bělá jsme bohužel prohrály 0:2. Prohra nám náladu nezkazila a během čekání na poslední zápas jsme si čas zkrátily hraním stolního fotbálku a air hokejem. Do posledního zápasu jsme nastoupily s velkým odhodláním a bravurně jsme porazily ZŠ Provaznickou 2:0. Štěstí nám bohužel dostatečně nepřálo a domů jsme odjížděly s obsazeným šestým místem.