IMG-20230927-WA0011

Den mazlíčků

27. 9. 2023

V úterý 26. 9. se na naší škole konala již tradiční podzimní akce – Den mazlíčků. Koná se vždy kolem mezinárodního Dne zvířat – svátku sv. Františka (4. 10.), patrona zvířat. Na realizaci této akce se podíleli členové Žákovského parlamentu. Žáci, kteří vystavovali svého mazlíčka, se dostavili do atria školy a spolu s prezentací o jejich životě a zvycích soutěžily o toho nej mazlíčka. Mohli jsme se setkat s pejsky, králíčky, morčátky, želvami, ale objevili se i pagekoni, koťátko a pakobylka. Vítězové byli odměněni poukázkami do Superzoo, památečními magnetky a dalšími drobnými cenami. Celou akcí nás provázel skvělý moderátor Filip Gregořica. Počasí vyšlo nádherně, a proto si všichni akci náležitě užili. Děkujeme všem žákům a rodičům, kteří akci podpořili, ale také pedagogům a žákům, kteří pomáhali při přípravě, realizaci a úklidu této skvělé akce!