Bakaláři
Na pátek 29. 9. 2023 bylo z provozních důvodů vyhlášeno ředitelské volno

Chorvatsko 2023 – 8.třídy – 11.-12. 9. 2023

13. 9. 2023

Zdravíme do Ostravy!
11. 9. večer jsme se vypravili na náš týdenní výlet k moři do chorvatské Crikvenice. Cesta přes Maďarsko a Slovinsko proběhla bez problémů, naši řidiči byli velice vstřícní, ochotní a ráno kolem 8:00 jsme dorazili k místu našeho ubytování – hotelu Riviéra, odkud  máme výhled na protější ostrov Krk. Díky připraveným pokojům jsme se mohli hned ubytovat a vyrazili jsme na průzkum okolí. Po obědě, poledním odpočinku a vybalení zavazadel jsme konečně vyrazili k moři. Po skupinkách jsme si chodili zaplavat, hráli jsme hry a povídali si. Den utekl jako voda a my se těšili na večeři. Dnešek jsme ukončili společným povídáním a plánem na zítřek, který začneme lehkou ranní rozcvičkou☀!

Fotografie naleznete ve fotogalerii.

Na pátek 29. 9. 2023 bylo z provozních důvodů vyhlášeno ředitelské volno
Bakaláři
Elektronická žákovská knížka
Jídelníček
Zobrazit jídelní lístek