f73954dd-ae87-44d1-8dd1-dc57bb5ec68a

Zážitkové dopoledne v UNIPARU

11. 12. 2023

Ve středu se děti třídy Kotě a Medvěd vydaly na výlet autobusem do Rožnova. Cílem byl UNIPAR. Holky a kluci si prohlédli nádhernou expozici, vánoční výzdobu a seznámili se s výrobou, barvením a zdobením svíček. Samy si také jednu vyrobily a odnesly domů. Kouzelná atmosféra v nás zůstala po celý den. Interaktivní vzdělávací program byl pro děti zdarma a autobusová doprava byla hrazena z dotace obce. Děkujeme.

Celosvětově známá firma vyrábí svíčky technologií Unipar – jsou vyráběny lisováním za studena. Tato technologie zabezpečuje, aby se knot při hoření neutápěl a svíčka hořela vysokým a jasným plamenem bez stékání. Výrobní program sleduje módní trendy, které jsou v souladu se světovým designem.