MicrosoftTeams-image (648)

Technická dovednost

3. 11. 2023

Dne 24.10.2023 se čtyři žáci naší školy zúčastnili soutěže v technických dovednostech na ZŠ Volgogradské 6B. Během šestihodinové práce ve školní dílně měli soutěžící za úkol vyrobit kombinovaný výrobek z dřeva a kovu, a to šroubovák.

Během soutěže chlapci naší školy prokázali znalosti ve čtení technické dokumentace, dovednosti při obrábění dřeva, kovu, provedli funkční spojení dřeva a kovu, a na konec i povrchovou úpravu.

Práce na výrobku byla odborně i fyzicky velmi náročná. Výsledkem jsou pak výrobky plně funkční a celkově velmi zdařilé. Soutěžící se umístili v druhé desítce a za náročnou práci si odnesou:

Mořkoř Matěj – Powerbanka RELOAD 10 000 mAh, Gregořica Filip – Sluchátka bezdrátová SOLIX PRO, Bělík Martin – Optická myš HAMA bezdrátová, Rajský Adam – BTS vědecká kalkulačka.

Blahopřejeme všem