cef915a6-3c03-4d51-b53c-bbe4a8b93f54

REJ ČARODĚJNIC A ČARODĚJŮ

29. 4. 2024

Do třídy Medvídek přiletěla čarodějnice Eulálie a pěkně se u nás zabydlela. Postavila si strašidelný domeček, do kterého se nastěhovala i její havěť – pavouci, hadi, kočky a myšky. Dětem řekla, že se přiletěla podívat na návštěvu a že se nemusí bát, že je hodná čarodějka a že se těší, jak si užijí společně spoustu legrace. Přinesla dárek – knihu ,,Malá čarodějnice“, ze které paní učitelky dětem už minulý týden po obědě četly. Dnes přišli kluci a holky do školky v kostýmech a těšily se na promenádu čarodějnic. Děti si zasoutěžily ve shazování netopýrů, krmení hadů, užily si let na koštěti na překážkové dráze při cestě na slet čarodějnic a nakonec si zatančily. Všechny děti dostaly drobnou odměnu a těší se na zítřejší čarování s Eulálií.

Děti a paní učitelky Daniela a Dana