Projektový den v Beskydech: Cesta kolem světa na Bílé

8. 6. 2023

Děti se cestou na Bílou v Beskydech proměnily v pravé cestovatele a objevovatele. Na svých toulkách navštívily džungli, kde šplhaly v korunách stromů. Pak hledaly vykopávky v archeologickém nalezišti v Egyptě. Také sjížděly divokou řeku na nafukovacích kruzích až do zahrad královny Semiramis. Našly si chvíli na výrobu památeční pohlednice z cest a svoje putování završily skákáním do sněhu na severním pólu. Děti se cestou na Bílou v Beskydech proměnily v pravé cestovatele a objevovatele. Na svých toulkách navštívily džungli, kde šplhaly v korunách stromů. Pak hledaly vykopávky v archeologickém nalezišti v Egyptě. Také sjížděly divokou řeku na nafukovacích kruzích až do zahrad královny Semiramis. Našly si chvíli na výrobu památeční pohlednice z cest a svoje putování završily skákáním do sněhu na severním pólu. Autobusová doprava byla hrazena že Šablon III.