Poslední dny před Vánoci jsme si jako třída zpříjemnili společnými třídnickými hodinami. Čas jsme strávili v příjemné a uvolněné atmosféře – povídali jsme si, rozdali si malé dárečky a zahráli si několik deskových her. Společně jsme také připravili malé občerstvení, které celý den příjemně doplnilo. Byla to hezká příležitost na chvíli zpomalit, užít si společný čas a naladit se na blížící se vánoční svátky.