MicrosoftTeams-image (715)

Parkour ve Vesmíru

23. 11. 2023

V úterý 21.11. se na naší škole uskutečnila soutěž Parkour ve Vesmíru. Tuto soutěž připravily a zorganizovaly zástupkyně Žákovského parlamentu Gabriela Černíková a Eliška Oplerová ze 3.A. Tato akce byla určena pro žáky 1. až 4. ročníku. Dívky připravily dvě dráhy, na kterých si žáci mohli vyzkoušet svou obratnost a rychlost. Všichni sportovci se snažili podat co nejlepší výkon, a proto byli všichni odměněni sladkou odměnou. Ti nejrychlejší získali navíc diplom, který Eliška s Gabčou vlastnoručně vytvořily. Holkám patří obrovský dík, protože se role organizátorek zhostily velice zodpovědně a vše důkladně připravily. Tato akce byla opravdu povedená a těšíme se na další akci pořádanou Žákovským parlamentem.