4b3f2d93-1b55-4922-a9d4-6c5d62ef70c1

Ozdravný pobyt – lyžařský kurz 9. den

12. 2. 2024

S radostí vám přinášíme další zprávu z našeho lyžařského kurzu, kde jsme již úžasných 9 dní! Po víkendové pauze jsme se hned v pondělí ráno vrhli zpět do pracovního režimu. Den jsme zahájili snídaní, po které následovala školní výuka. To nám pomohlo nastartovat den plný nových informací a připomenout si důležité učivo.

Jakmile jsme uzavřeli knihy, vyrazili jsme na svahy. Po krátkém opakování základních lyžařských a snowboardových technik, abychom si osvěžili paměť po volných dnech, se naši instruktoři zaměřili na individuální potřeby každého žáka. Jejich pečlivým vedením se dnes podařilo všem našim žákům vyjet na velkou sjezdovku, což byl pro mnohé z nich velký milník!

Po vydatném obědě jsme se opět věnovali výuce. I když nás lyžování náramně baví, nesmíme zapomínat na studium. Po večeři jsme si však pro všechny připravili zábavný program. Uskutečnila se hra zaměřená na hádání pohádek pomocí kreslených obrázků, což všechny náramně bavilo. Na tuto aktivitu navázala další hra, kde tentokrát učitelé hádali pohádky na základě pantomim dětí. Bylo úžasné sledovat, jak se role obrátily a učitelé se snažili dešifrovat nápady svých žáků.

Večer jsme zakončili promítáním jedné vybrané pohádky, což byl dokonalý způsob, jak zregenerovat po náročném dni plném učení a lyžování. Děti si užily relaxaci a zasloužený odpočinek, a my všichni se těšíme na další dny plné dobrodružství.