635b7941-b534-470a-8934-432089080759

Ozdravný pobyt – lyžařský kurz 8. den

11. 2. 2024

Dnešní den na našem lyžařském kurzu byl plný zábavy, sportu a kreativity.

Hned po chutné snídani, která nám dala spoustu energie na celý den jsme se pustili do přípravy na naše velké divadelní představení. Děti měly možnost vytvořit a nacvičit scénky na téma „Lyžařský kurz – 1. týden“ v žánru komedie. Bylo nádherné vidět, jak se děti zapojují, spolupracují a užívají si spoustu smíchu. Ty, které měly své scénky hotové, si mohly užít hraní deskových her, což byla skvělá příležitost pro rozvoj strategického myšlení a týmové spolupráce.

Odpolední program byl plný sportovních turnajů. Naši malí sportovci měli možnost ukázat své dovednosti v ping pongu, doublu, kvartu, curlingu a piškvorkách. Bylo úžasné sledovat, s jakým nadšením a soutěživým duchem se do her pustili.

Po turnajích, plných soutěživého ducha a sportovních výkonů, jsme se rozhodli využít, že chvíli nepršelo a vyrazili jsme ven na čerstvý vzduch. Organizovali jsme venkovní běhací hru s názvem Casino, ve které děti mohly sázet své imaginární zlaťáky.

Večer, po chutné večeři, jsme měli možnost zhlédnout vystoupení scének, na kterých děti pracovaly. Bylo to velké představení plné smíchu a radosti. Den jsme zakončili promítáním videa z fotek a videí, které zachytily nezapomenutelné okamžiky prvního týdne našeho kurzu.