image - 2024-02-07T215126.962

Ozdravný pobyt – lyžařský kurz 4. den

7. 2. 2024

Čtvrtý den našeho lyžařského pobytu se nesl ve stejném schématu jako dny předchozí. Po vydatné snídani jsme se nadšeně vrhli na studium. Poté jsme si dali čočkovou polévku a ve svižném tempu se přesunuli na svah. Každá lyžařská skupina pracovala na svém zlepšení. Dnešní den jsme už všichni zvládli vyjet pomou na kopec, takže jsme na sebe právem pyšní! Snowboardisté zvládli padající list na obou hranách, lyžaři trénovali oblouky. A ač se jednalo o třetí lyžařský den, který je obecně považován za krizový, naštěstí jsme k žádnému úrazu nikdo nepřišli. Po odpoledním klidu jsme opět krapet provětrali mozkové závity, k večeru předvedli znalosti z přednášek, poté koukli na film a jiní hráli deskové hry. Už se těšíme do hajan a uvidíme, jaké počasí nám přinese další den.