060f7395-a146-4857-9abc-1e03f6a61fc9

Ozdravný pobyt – lyžařský kurz 13. den

16. 2. 2024

Závěrečný den na našem pobytu jsme si opravdu užili. Sluníčko nám svítilo po celý den. Dopoledne jsme strávili na svahu. Po krátkém odpoledním klidu jsme vyrazili na turistickou vycházku na Třeštík, jejíž součástí byl přírodovědný kvíz na téma Ptáci a Zvířata v Beskydech. Tento kvíz nás zavedl až k Súkenické rozhledně na vrcholu Čarták. Na zpáteční cestě jsme se občerstvili v hotelu Súkenická, odkud byl překrásný výhled na panorama Beskyd včetně Lysé hory. Po zhodnocení kurzu a vyhlášení výsledků celopobytové soutěže a rozdání věcných cen a sladkostí následovala závěrečná diskotéka. Třináct dní uteklo jako voda, všichni si zdokonalili své lyžařské nebo snowboardové dovednosti, navázali nová kamarádství, zažili spoustu dobrodružství, naučili se samostatnosti a co je nejdůležitější, odjíždíme domů všichni zdraví a spokojení.