153d58c3-6139-4141-a9fe-eaa18a9b42b2

Ozdravný pobyt – lyžařský kurz 10. den

13. 2. 2024

Jako každý pracovní den, tak i dnešní den jsme zahájili běžným výukovým programem a pokračovali výcvikem na svahu.  Všechna družstva plnila vhodně zvolená cvičení, ať už na lyžích, nebo na snowboardu. S potěšením můžeme konstatovat, že se všichni neustále zlepšují.

Po sportovním dopoledni na svahu následoval zasloužený oběd, po kterém jsme se vrátili k našim učebnicím a pokračovali ve vzdělávacím programu. V odpoledních hodinách jsme se zaměřili na zásady první pomoci, kde se žáci seznámili s nejdůležitějšími postupy, které mohou využít nejen na sjezdovce, ale i v běžném životě. Tato praktická výuka je neocenitelná a věříme, že poskytnuté znalosti budou pro děti velkým přínosem.

Večer jsme se rozhodli propojit s tématem včerejšího večerního filmu, Piráti z Karibiku, který si děti vybraly. Co by bylo lepšího, než zahrát si staré dobré lodě v duchu tohoto dobrodružství? Po turnaji jsme dětem umožnili dokoukat konec filmu, který včera kvůli večerce nestihly dokončit.

S úsměvem na tváři a plni nových zážitků jsme se poté vydali ke spánku, abychom nabrali síly na zbývající čtyři dny plné dobrodružství na našem lyžařském kurzu.