Ne každý, kdo má talent, se ho nebojí předvést. Naši žáci však odvahu rozhodně mají a dokázali to v soutěži Horymírka má talent, která se uskutečnila 8. 4. Před publikem i porotou zazněla hudební, taneční i další originální vystoupení plná nadšení, odvahy a kreativity. Novinkou letošního ročníku byla výtvarná kategorie, a tak se soutěžilo hned ve dvou oblastech.
Výkony žáků hodnotila čtyřčlenná porota, jejíž součástí byl také místostarosta Radim Ivan. Úkolem porotců nebylo rozhodování snadné, protože konkurence byla opravdu silná a jednotlivá vystoupení byla velmi vyrovnaná. Vítězové obou kategorií si vybojovali postup do městského kola Talent show, které se uskuteční v kině Luna.
A kdo zvítězil?
Klaudie Boberová 5.C
Vanesa Lojkásková 7.C
Výtvarná kategorie:
David Šebestík 4.B
Nela Chrastinová 7.C
Jisté však je, že vítězi jsou všichni žáci, kteří měli odvahu svůj talent ukázat!