IMG_3820

Haló, pane Karnevale, pojdte dále, pojďte dále…

22. 2. 2024

Od dnešního rána se ve školce začaly scházet různé pohádkové postavy: princezny, víly, ledové královny, policisté, čarodějnice, kašpárci, Hermióny a Harry Potter, Spidermanové, motýlci, berušky a jiná zvířátka. Na všechny čekalo úžasné vystoupení kouzelnice Radany plné čar a překvapení. Kluci a holky si zasoutěžili, zajezdili na koni a hlavně zatančili. Zábavné dopoledne jsme si karnevalově užili a za soutěže a krásné kostýmy dostaly děti drobné odměny, medaile a diplomy.

ŠJ MŠ pro děti připravila skvělé karnevalové menu: masopustní vdolky, hovězí vývar, máslový řízek a hruškový kompot. Odpolední svačinka nabídne dětem novinku z naší jídelny – ovocné smoothie. Děkujeme.

Poděkování posíláme také spolku rodičů Pohádka za financování celého programu.