Chorvatsko 2023 – 16.9.2023

16. 9. 2023

Dnešek v Crikvenici proběhl ve znamení loučení😞😢😴… Podařilo se nám domluvit v našem ubytování vše tak, abychom nemuseli balit hned ráno a vyklízet pokoje. Proto jsme se krátce po snídani ještě vydali naposledy společně na pláž a k moři🌊☀. Počasí nám přálo, a tak se v moři několikrát vystřídaly všechny děti 🏊‍♀️🏊‍♂️🤽‍♀️🤽‍♂️. Když se řeklo ,,naposledy“, zájem ihned narostl do maxima. A nám čtyřem, kterým jste své děti svěřili, se ještě několik dní bude v noci zdát o počítání vašich ,,oveček“… 22, 26, 25-2+1 atd. 😉🙂.
Po obědě jsme se zabalili a odnesli všechna naše zavazadla do autobusu, abychom mohli na terase dokončit poslední soutěž, vyhodnotit ji a odměnit děti sladkostmi.
Polovina dětí se pak vydala ještě na procházku k plážím na severu, ostatní využili poslední možnosti k hrám a povídání.
Okolo 17:00 hodiny jsme společně dorazili do místní pekárny, kde jsme dětem včera domluvily podle jejich přání pizzy, koláče, koblihy a zapečené párky na večeři a na cestu.
No a teď už píšeme naši zprávu z autobusu. Minuli jsme most z pevniny na ostrov Krk a pokračujeme směrem domů. Příjezd je předpokládán v brzkých ranních hodinách a průběžně čas budeme upřesňovat. Děti se budou ozývat půl hodiny před příjezdem do Ostravy, pokud si nevybijí telefony 😉📞☎.
Věříme, že se všechny děti vracejí spokojené, odpočaté a přátelství, která se prohloubila v Crikvenici, budou pokračovat i ve školních lavicích. 😉😎🥳🤔🙏👋