Dne 26. 5. jsme se s naší třídou vydali do kina Luna, kde proběhlo finále Talent show ostravských škol městského obvodu Ostrava – Jih. Přišli jsme podpořit žáky, kteří ve svých školách zvítězili a postoupili až do městského kola. Velkou radost jsme měli z účasti naší žákyně Klaudie Boberové, která vyhrála školní kolo soutěže Horymírka má talent a reprezentovala nás i ve finále. Klaudie předvedla krásný výkon a byla skvělou reprezentantkou naší školy. Děkujeme všem žákům za jejich talent, odvahu a úžasnou atmosféru, kterou v kině Luna vytvořili.