_G4A3823

Den rodiny

3. 6. 2024

My jsme tu všichni jedna rodina,

máme se rádi, jeden druhého zná.

Zpíváme si spolu písně veselé,

ať je úterý, pátek nebo neděle.

 

Rodina je to, co dělá domov  domovem a proto se k ní pořád a rádi vracíme. V dnešní hektické době máme však stále méně a méně času na naše nejbližší. A proto jsme na naší škole ZŠ Horymírova uspořádali  21.5. 2024  DEN RODINY. Připravili jsme pro vás mnoho atrakcí, soutěží, her a workshopů, které jste společně se svými dětmi zvládli. Na pódiu pro vás vystoupili  např. Daniel Curylo,  Petr Cieply, skupina Adobre a veselá klaunice Kalimero.  Také naši žáci se pilně připravovali na tento den tím, že se spolu se svými učiteli nacvičili v HV písničku Lysá hora a na krásnou choreografii Jakuba Mazucha skvěle zatančili  s Patrikem Ulmanem a MG Dance . Výherci Talentu opět ukázali, jak šikovné děti máme na naší škole. Dík patří všem, kteří se zapojili do přípravy a věřili, že nám to vyjde. A vyšlo. Sluníčko rádia  Čas nám propůjčilo paprsky na celý den, abychom si to společně užili co nejvíce.  Drobné dárečky, nabarvené vlasy, nalíčené maminky a holčičky, třpytivé tetování, to vše si děti odnesly na památku domů. Tento den se uskutečnil díky milému rádiu Čas a také díky velké podpoře MSK, ÚMOb – Jih a MMO. Moc děkujeme.