Školní kolo recitační soutěže na Horymírce

6. 3. 2023

Od poloviny února se děti připravovaly ve třídách na recitační soutěž. Dne 1. 3. 2023 se nejlepší recitátoři z každé třídy 1. stupně ZŠ sešli ve sborovně školy, kde proběhlo školní kolo. Jako vždycky se soutěžilo ve třech kategoriích. Soutěž zahájili žáci prvních tříd, potom přednášeli žáci druhých a třetích tříd a soutěž uzavírala kategorie žáků čtvrtých a pátých tříd. Všichni byli odměněni sladkou odměnou a drobnými dárkovými předměty a ti nejlepší odešli s knihou. Soutěže se zúčastnilo 50 žáků a žákyň, všichni byli perfektně připraveni a porota to měla opravdu velmi náročné vybrat nejlepší. Všem paní učitelkám děkujeme za pomoc při přípravě.

Výsledková listina:

Kategorie 1. tříd:

  1. Elizabet Mariášová, I. A
  2. Filip Šebesta, I. B
  3. Hana Gazdičková, I. D

 

Kategorie 2. a 3. třídy:

  1. Matyáš Hradecký, III.B
  2. Bára Novotná, III. B
  3. Lucie Kaňoková, II.C

Kategorie 4. a 5. tříd:

  1. Tereza Fluksová, IV. B
  2. Natálie Pilátová, IV. C

Natálie Holmanová, V. C