Úterý - 28.1.2020
svačina  chléb, Pomazánka drožďová, Čaj borůvka rakytník, Čaj na den
Středa - 29.1.2020
přesnídávka  graham, Pomazánka tvarohová s rajčaty, Káva mléčná, Ovoce
oběd  Polévka drůbková jemná, Vepřová plec na paprice, Těstoviny, Džus multivitamín
svačina  Medové kroužky, Mléko malé, Čaj na den
Čtvrtek - 30.1.2020
přesnídávka  chléb slunečnicový 2, Pomazánka z olejovek, Čaj švédský, Zelenina
oběd  Polévka rajčatová s těstovinou, Sekaný řízek máslový, Bramborová kaše, Salát šopský (bulharský)
svačina  Dědečkův karamel, Čaj brusinková paseka, Čaj na den
Pátek - 31.1.2020
přesnídávka  Vaječné topinky, Čaj garden tee malina, Ovoce
oběd  Polévka mrkvová, Zapečené těstoviny s krůtím.masem a zeleninou, Salát okurkový
svačina  chléb, Pomazánka špenátová, Čaj jahoda ginko, Čaj na den

O jídelně

Školní jídelna zajišťuje stravování pro dvě kategorie dětí

1. Kategorie dětí 3-6 let

2. Kategorie dětí 7-10 let

Do těchto kategorií jsou děti zařazeny při nástupu do MŠ tj k 1.9. podle věku dosaženého k 31.8. následujícího roku.

Odhlašování dětí ze školního stravování v případě jejich nepřítomnosti v mateřské škole

Rodiče jsou povinní odhlašovat  děti ze stravování v pondělí na ten den do  8:00 hodin, na další dny (tj. úterý až pátek) je možno odhlásit ze stravování den předem do 11:00 hodin.
Odhlašování dětí ze stravování lze:
- internetem na stránkách www.strava.cz po obdržení přihlášky a přidělení kódu od vedoucí jídelny
- telefonicky na tel.č. 596 789 936, popř. mobil 722 514 246
- písemně do sešitu ve třídě
Pokud nebyla nepřítomnost dítěte dopředu známá, mohou si zákonní zástupci za první den nepřítomnosti dítěte vyzvednout ve školní jídelně v 11:15 hodin oběd, na  který by mělo dítě za tento den nárok. Ostatní jídla lze odebrat ve změněné formě tak, aby byly dodrženy hygienické normy.
Nárok na vyzvednutí stravy za nepřítomné dítě, má zák. zástupce pouze první den nemoci dítěte. Další dny musí zákonný zástupce dítě ze stravování odhlásit, neodhlášenou stravu je zákonný zástupce povinen uhradit v plné výši v režimu doplňkové činnosti

Platby

Číslo účtu školní jídelny: 43-7138740257/0100 Komerční banka

Cena stravného podle kategorie:

1.Kategorie dětí 3-6 let cena stravného na 1 den je 31,-Kč (dopolední svačinka: 7,-Kč, oběd: 18,-Kč, odpolední svačinka: 6,-Kč )

2.Kategorie dětí 7 -10 let cena stravného na 1 den je 32,-Kč (dopolední svačinka: 7,-Kč,oběd: 19,-Kč, odpolední svačinka: 6,-Kč)

Výše školného pro rok 2017/2018 je 360,-Kč.

Měsíční limity plateb podle věku dětí:

Limit pro děti 3-5 let je: 1230,- Kč ( 720,- stravné-23 dnů+ 360,- školné+ 150,- jistina)

Limit  dětí 6 let  je:  870,- Kč ( 720,- stravné-23 dnů+ 150,- jistina)

Limit pro děti 7 let je:  890,- Kč ( 740,- stravné-23 dnů+150 jistina) děti neplatí školné

Jistina 150,-Kč se platí při nástupu do MŠ, zůstavá na kontě strávníka, slouží k pokrytí stravného v první dny nového měsíce, než proběhne platba na daný měsíc. Jistina se vrací po ukončení docházky do MŠ i s případným přeplatkem stravného.

Platby/Úhrada úplaty za školní stravování a školní vzdělávání (školné)

Úhrada úplaty za školní stravování a školní vzdělávání (školné) probíhá najednou bezhotovostním způsobem a to:

• bezhotovostně na určený účet – souhlasem k inkasu
  • bezhotovostně poštovní poukázkou na určený účet

Stravné musí být uhrazeno před nástupem dítěte do MŠ. Ve výjimečných případech lze dlužné částky doplácet hotově u vedoucí školní jídelny, a to v době od 7.30 do 8.00 hodin.

Kontaktujte Nás

MŠ Pohádka